Eczacıbaşı konkurunu kazandık. 5 Yeni markamız daha oldu!


Eczacibasi Ilaç Pazarlama tarafindan 5 marka için yürütülen ve bir çok ajansin yaristigi konkur süreci sonunda, 5 konkuru da kazanarak kirilmasi zor bir rekora imza attik. Vicks First Defence, Daylong, Actinica, Medigard ve Imutor markalari da artik ReHealth portföyünde.

Son dönemde kazandigi konkurlar ve yeni müsteriler ile adindan sikça söz ettiren ReHealth Saglik Iletisimi Ajansi, Eczacibasi Ilaç Pazarlama konkurlarinin besini de kazanarak, sektörde esi nadir görülen bir basariya imza atti.

ReHealth, Eczacibasi Ilaç Pazarlama için stratejik iletisim ve marka danismanligindan yaratici çözümlere kadar tüm süreçlerde entegre iletisim çalismalari yürütecek.

Eczacibasi Ilaç Pazarlama

Ithal ettigi ve fason ürettigi orijinal ilaçlarin ve Medico-OTC ürünlerinin tanitim, pazarlama, satis ve dagitimini gerçeklestiren Eczacibasi Ilaç Pazarlama, ürün portföyü ve hedef kitlesi açisindan ülkenin en prestijli pazarlama ve satis kuruluslari arasinda yer almaktadir. Kurulus, formlariyla birlikte 100'ü askin ürünün, 27 tedavi alaninda, 20 lisansör sirket ile isbirligi içerisinde 13 ana satis bölgesinde ecza depolarina dogrudan satisini gerçeklestirmektedir.